До приходу в СКМ Айсатуров обіймав посаду старшого керівника проектів у московському та еміратському офісах міжнародної Кредитна лінія консалтингової компанії McKinsey&Company. В СКМ відповідав за розвиток гірничо-металургійного бізнесу.

мфо belkacredit

У 1991 році став заступником голови правління банку “Дніпро”. Холдинг з “25-річним досвідом управління активами” спеціалізується на розвитку fintech-проєктів у сфері небанківського кредитування. Понад десять підприємств групи працюють у Польщі, Україні, Румунії, Молдові, Росії, “постійно розширюючи географію присутності”. Працював головою круглосуточный кредит правління Приватбанку, був віце-прем’єром з питань економіки в уряді Павла Лазаренка. В 1998 році створив фінансово-промислову групу ТАС, названої на честь його доньки Анни. На початку 1990-х познайомився з Леонідом Кучмою, який тоді був директором заводу «Південмаш». В 1991 став заступником голови правління банку «Дніпро».

Бідний кожен другий: наскільки потоншали гаманці українців за 2020 рік

Чистий дохід у 2019 році – 2,986 млрд грн, у 2018 році – 910 млн грн (+228%). З отриманої вибірки ЕП обрала 20 організацій з найбільшим показником “чистий дохід від реалізації продукції”. Чистий дохід в 2019 році — 165 млн грн, в 2018 році — 92 млн грн (+79%). Власники — Валентин Мужук і Михайло Власенко. Власником ТОВ «КФ.ЮА», яке працює на ринку мікрокредитування під брендом KF.ua, є Анна Пуріна.

мфо belkacredit

Однак, як виявилося, українці проявили значний запит, особливо щодо кінопоказів. Після виходу публікації, матеріал було доповнено інформацією про мікрофінансову організацію “Швидко Гроші”. Власники – болгари Неделчо Спасов і Станімір Васілєв. Moneyveo 23-річний Лизанець заснував у 2013 році спільно з 68-річним Віктором Тополовим. Інформація на даній сторінці не є рекламою банківських послуг.

️ перекредитація мікрозаймів ⭐ дам в долг под расписку кривой рог

Зареєстровано 11 листопада 2010 року. В СКМ він відповідав за розвиток гірничо-металургійного бізнесу. Закінчив казахський Національний технічний університет за спеціальністю “Економіка та управління підприємством”, має ступінь МВА школи бізнесу при Джорджтаунському університеті (Вашингтон, США). MyCredit видає позики на суму від 100 грн до 12 тис грн на 1-30 днів під базову процентну ставку 1,99% на день, що відповідає 726% річних. Підготували рейтинг двадцяти найбільш прибуткових мікрофінансових організацій і знайшли інформацію про власників кожної з них.

У 2006 році Індекс-банк, співвласником якого був Тополов, за 260 млн дол придбав французький Credit Agricole S.A. Загальнодоступною інформацією, більшість контролерів МФО невідомі широкому загалу, а про прибутки цих організацій можна лише здогадуватися.

Найскладніша зима позаду: як попри війну Україна посилює свою енергонезалежність

Західні компоненти подвійного призначення продовжували надходити до Росії ще довго після її повномасштабного вторгнення в Україну. Вони і зараз використовуються https://hssanesteban.cl/kredit-onlajn-s-plohoj-kreditnoj-istoriej/ в російській зброї. Потім працював головою правління Приватбанку, був віцепрем’єром з питань економіки в уряді Павла Лазаренка.

 • Через військову агресію рф сфера розваг та відпочинку могла зникнути.
 • Moneyveo 23-річний Лизанець заснував у 2013 році спільно з 68-річним Віктором Тополовим.
 • Адже проблема багатьох людей, в тому, що вони не можуть оперативно отримати необхідні їм кошти для розвитку своєї справи або особистих потреб», — розповів в інтерв’ю власник CCloan.

В рейтингу ТОВ «КФ.ЮА» чи не наймолодший гравець — як мікрофінансова організація компанія зареєстрована менше двох років тому. ТОВ «Фінансова компанія «Центр фінансових рішень» (бренд КредитМаркет) повністю належить 60-річному банкіру Сергію Тігіпко. Одночасно в Україні Трофімовас володіє рядом інших компаній (зокрема лізинговою), які як і ТОВ «Авентус Україна» є частиною литовської Aventus Group. 63-річна Наталія Гордієнко є колишньою дружиною Володимира Кацуби, народного депутата, члена Партії регіонів (до 2014 року), пізніше — депутатської групи «Партія «Відродження».

Moneyveo, MyCredit та інші “швидкогроші”: кому належать і скільки заробляють мікрофінансові організації

Global Credit (ТОВ «Глобал кредит»). Чистий дохід в 2019 році — 182 млн грн, в 2018 році — 105 млн грн (+73%). Власники -Михайло Восканіян (9,09%), Євген Коган (40,905%) та Йосип Шафіров. Чистий дохід в 2019 році — 190 млн грн, в 2018 році — 114 млн грн (+66%). Власники — болгари Неделчо Спасов і Станімір Васілєв. Чистий дохід в 2019 році — 353 млн грн, в 2018 році -143 млн грн (+146%).

 • З позиції секретаря комітету комсомолу Дніпропетровського механіко-металургійного технікуму, потім керував відділом пропаганди та агітації Дніпропетровського міського комітету.
 • Отримала від партії Шарія 1 млн грн за розміщення агітаційних матеріалів у соцмережах і на сайтах.
 • Власники – болгари Неделчо Спасов і Станімір Васілєв.

Фінансові результати 2020 року компанії оприлюднять у першій половині 2021 року. Державного реєстру фінансових установбуло включено 966 фінансових компаній, з яких 783 https://emra.tv/?p=151178 мали ліцензії на видачу кредитів. Одноосібним бенефіціаром ТОВ «СС ЛОУН» (бренд CCloan) є грузин Раті Тчелідзе. Власником ТОВ «Мілоан» (бренд Miloan) є Родіон Бутко.

КредитМаркет

За версією правоохоронців, він підписав акти виконаних робіт на 285 млн грн за нібито проведені дослідження нафтогазових родовищ на шельфі Чорного моря. Крім того, він підозрювався у спробі розтрати майна “Нафтогазу”, зокрема 3,4 млрд куб м газу майже на 12 млрд грн. Холдінг з «25-річним досвідом управління активами» спеціалізується на розвитку fintech-проєктів в сфері небанківського взаймы на 60 дней кредитування. Понад десять підприємств групи працюють в Польщі, Україні, Румунії, Молдові, Росії «постійно розширюючи географію присутності». За два дні липня 2019 року Катеринчик отримала від партії Шарія 1 млн грн за розміщення агітаційних матеріалів у соціальних мережах і на веб-сайтах. Про Віктора Тополова відомо набаго більше, через його бізнес інтереси і політичну діяльність.

 • Обіймав посаду старшого керівника проєктів у московському та еміратському офісах міжнародної консалтингової компанії McKinsey&Company.
 • А також без черг, довгого очікування і безлічі довідок.
 • В 2001 році він був заступником директора литовської компанії «Страхування житлових кредитів», акціонером якого було Міністерство фінансів Литви.

Докладна інформація про засновників відсутня. Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога», яка видає позики під брендом Moneyveo, на сьогодні є 30-річний Михайло Лизанець. Він заснував компанію в 2013 році спільно з 68-річним Віктором Тополовим. Відповідно до даних YouControl та Нацкомфінпослуг станом на 1 січня 2020 року в графі “Чистий дохід від реалізації продукції” щодо МФО “Швидко Гроші” числиться 0 (нуль). Натомість ця МФО свої доходи записали у графи “Інші операційні доходи” — 414 млн грн та “Інші фінансові доходи” — 1345 млн грн. Чистий дохід у 2019 році – 1,306 млрд грн, у 2018 році – 214 млн грн (+510%).

Кому належать і скільки заробляють МФО

До сфери його відповідальності входили питання стратегії, інвестицій, фінансів та ризиків. Братів Кацуб в 2015 році звинуватили у змові з метою розкрадання держкоштів у особливо великих розмірах. Зокрема, Олександр підозрювався в зловживанні службовим становищем на посаді заступника список мфо украина голови правління «Нафтогаз України» (2012−2014). Про Олену Катеринчик практично нічого не відомо. Відповідно до відкритих даних державних реєстрів, Катеринчик є також співзасновницею ТОВ «Біг брейн діджитал маркетинг», ТОВ «Артджокер диджитал» та ТОВ «Стандарт фінанс».

Докладна інформація про засновника відсутня. Власником ТОВ “КФ.ЮА”, яке працює на ринку мікрокредитування під брендом KF.ua, є Анна Пуріна.

“КредитМаркет”

На початку 90-х Тополов володів компанією «Вугілля-Південь» і ВАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Стахановська». Остання свого часу була одним з найбільших в країні новые микрозаймы украина 24/7 виробників вугільного концентрату для коксохімічного виробництва. На початку 1990-х років познайомився з Леонідом Кучмою, який тоді був директором заводу “Південмаш”.

 • Чистий дохід в 2019 році — 173 млн грн, в 2018 році — 37 млн грн (+367%).
 • Бенефіціаром ТОВ “Бі ел джи мікрофінанс”, яке працює під брендом Cashpoint, є Родіон Бутко, якому також належить Miloan.
 • Чистий дохід у 2019 році – 1,306 млрд грн, у 2018 році – 214 млн грн (+510%).
 • В 1998 році створив фінансово-промислову групу ТАС, названої на честь його доньки Анни.
 • Власником ТОВ «Мілоан» (бренд Miloan) є Родіон Бутко.

Не менш відомі сини Кацуби — 42-річний Сергій і 34-річний Олександр. В 2011 році його частку та частки братів Константиновських (загалом 68,2%) в девелопері KDD Group за $ 16 млн придбав бізнесмен Андрій Веревський. В 2006 році «Індекс-банк», співвласником якого був Віктор Тополов, за $ 260 млн придбав французький Credit Agricole S.A. Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Підбірка мобільних застосунків, які допоможуть контролювати власні фінанси та планувати бюджет. Як нерухомість Оксани Марченко в Україні використовувалася для фінансування російських правоохоронців та підривної діяльності в Україні. Через військову агресію рф сфера розваг та відпочинку могла зникнути.